S.M. „Mokotów” Administracja Osiedla „Domaniewska” z siedzibą w Warszawie przy ul. Al. Niepodległości 19 lok. 13

 

ogłasza konkurs ofert na: „Wymianę poziomu instalacji ciepłej, zimnej wody w kl. III i IV, wymianę pionów instalacji wodno-kanalizacyjnej, pionów łazienkowych instalacji centralnego ogrzewania, pionów instalacji gazowej w kl. III w budynku przy ul. Domaniewskiej 13/15 zlokalizowanym w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Mokotów” Administracji Osiedla „Domaniewska”.

S.M. „Mokotów” Administracja Osiedla „Domaniewska” z siedzibą  w Warszawie przy Al. Niepodległości 19 lok. 13

ogłasza postępowanie przetargowe w trybie konkursu ofert na:  Wymianę słupów i kabli oświetlenia zewnętrznego wzdłuż drogi dojazdowej do Przedszkola w zasobach Administracji Osiedla „Domaniewska” Spółdzielni Mieszkaniowej „Mokotów”.

S.M. „Mokotów” Administracja Osiedla „Domaniewska” z siedzibą w Warszawie przy Al. Niepodległości 19 lok. 13

ogłasza postępowanie przetargowe w trybie konkursu ofert na:Remont rozdzielnic głównych oraz wymianę linii wlz zasilających rozdzielnice ze złączy kablowych w pawilonie handlowo-usługowym przy Al. Niepodległości 19 zlokalizowanym w zasobach Administracji Osiedla „Domaniewska” Spółdzielni Mieszkaniowej „Mokotów”

S.M. „Mokotów” Administracja Osiedla „Domaniewska” z siedzibą w Warszawie przy Al. Niepodległości 19 lok. 13

ogłasza konkurs ofert na: „Wymianę okien, witryn i drzwi w pawilonie handlowo-usługowym przy Al. Niepodległości 19 w Warszawie zlokalizowanym w zasobach S.M. „Mokotów” Administracji Osiedla „Domaniewska”.

1.Materiały konkursowe są do pobrania nieodpłatnie w siedzibie Administracji przy Al. Niepodległości 19 lok. 13 w Warszawie w Dziale Technicznym lub mogą być przesłane pocztą elektroniczną w dniach od 23.05.2023r. do 12.06.2023r. w godz. od 10.00 do 14.00. Osoba do kontaktu – Zofia Mysiorska tel. 789 311 391,     e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Ofertę w zapieczętowanej kopercie z opisem tematu zamówienia, podaniem nazwy Oferenta, telefonów i adresu poczty elektronicznej należy składać w siedzibie Administracji Osiedla „Domaniewska” przy Al. Niepodległości 19 lok. 13 w Warszawie w terminie do dnia 14.06.2023r. do godz. 11:00.

3. Otwarcie ofert odbędzie się w siedzibie Administracji (Sala Konferencyjna) w dniu 15.06.2023r. o godz. 13:00.

4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia Konkursu bez podania przyczyn.

S.M. „Mokotów” Administracja Osiedla „Domaniewska” z siedzibą  w Warszawie
przy ul. Al. Niepodległości 19 lok. 13

ogłasza konkurs ofert na „Remont drogi dojazdowej do budynku przy Al. Niepodległości 13, Al. Wilanowskiej 364, remont zatok postojowych przy Al. Wilanowskiej 364,
Al. Niepodległości 9/11, Al. Niepodległości 13, Al. Niepodległości 15 oraz remont odwodnienia liniowego parkingu przy ul. Modzelewskiego
zlokalizowanych w zasobach S.M. „Mokotów” Administracji Osiedla „Domaniewska”.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok